HISTORIA   PRASA O NAS   KONTAKT


Menu„WOD-KAN”  wśród  współfinansujących nowoczesny obiekt sportowy  

 
„WOD-KAN”  wśród  współfinansujących nowoczesny obiekt sportowy 
I LO  im. J.I. Kraszewskiego

Kort tenisowy, boisko do piłki nożnej, ręcznej i koszykówki – a wszystko to na jednym obiekcie przy I Liceum Ogólnokształcącym im. J.I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej. Nowoczesne wielofunkcyjne boisko, które ma służyć uczniom, mieszkańcom, a także pracownikom Wod-Kan i PEC, właśnie zostało oddane do użytku.
Budowa   tego obiektu możliwa była   dzięki finansowemu wsparciu  ze strony dwóch miejskich spółek w tym Spółki  Bialskie Wodociągi i Kanalizacja „WOD-KAN”,  która na  realizację  tak niezbędnej i oczekiwanej przez szkołę  i uczniów inwestycję przekazała 100 tys. zł.
Takie działanie „WOD-KAN” harmonizuje z realizowaną przez nią  ideą Eko-City Biała Podlaska. To programem działań, którego nadrzędnym celem jest podniesienie jakości życia mieszkańców miasta. Z boiska będzie korzystała przede wszystkim młodzież liceum, ale na preferencyjnych warunkach otwarte będzie ono również dla pracowników miejskich spółek,  które wykazały inicjatywę i przyczyniły się do powstania tak niezwykłego projektu.

        

<<GALERIA ZDJĘĆ>> 

                                                                                                                                                       webmaster by