HISTORIA   PRASA O NAS   KONTAKT


MenuZŁOLTA PERŁA!!!!!!!  
BWiK „WOD-KAN” odebrało Złotą Perłę Jakości   - Najwyższa Jakość Quality International 2016

W dniu 29 września 2016 r. w Warszawie odbyło się Europejskie Forum Jakości, którego zwieńczeniem była X jubileuszowa Gala Programu Najwyższa Jakość Quality International. Podczas Gali wręczono nagrody w trzech kategoriach: QI product - produkt najwyższej jakości, QI services - usługi najwyższej jakości, QI order - zarządzanie najwyższej jakości.
Spółka Bialskie Wodociągi i Kanalizacja „WOD-KAN” po raz kolejny uzyskała uznanie Kapituły Programu Najwyższa Jakość Quality International i została Laureatem tegorocznej edycji konkursu. Tytuł Laureata oraz Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2016 w kategorii QI SERVICES – usługi najwyższej jakości w imieniu Spółki odebrał Pan Józef Bańkowski –  Pełnomocnik Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością. W związku z tym, że to już trzecie z rzędu tak prestiżowe wyróżnienie Kapituła Programu nagrodziła Spółę Złotą Perłą Quality International 2016.
Warto wspomnieć, że program od 10 lat wspiera i inicjuje projakościowe postawy w firmach i instytucjach w naszym kraju. Jest to bezwątpienia niezwykle cenna inicjatywa, podnosząca konkurencyjność polskiej gospodarki. Gwarancję niezależnej oceny zapewniają instytucje patronujące, niezwiązane z żadnym podmiotrm gospodarczym. Konkurs Najwyższa Jakość QI kierowany jest do organizacji, które mogą poszczycić się osiągnięciami na światowym poziomie. Wyłonienie zwycięzców następuje po przeprowadzeniu analiz oficjalnych danych. Ważnym czynnikiem są także opinie organizacji biznesowych i gospodarczych, instytucji certyfikujących  i powołanych ekspertów. Otrzymanie Złotego Godła Najwyższa Jakość QI oraz Złotej Perły Quality International 2016 jest potwierdzeniem iż spółka  z powodzeniem stosuje od kilkunastu lat najwyższe standardy zarządzania troszcząc się jednocześnie o poszanowanie środowiska naturalnego. 
 

     webmaster by